Lamaze - Hrající Chobotnice Nová

Lamaze - Hrající chobotnice nová

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Lamaze
Cena:999,00 Kč
Lamaze - Hrající chobotnice nová 3,25 (65%) 21 hodnocení

S hudební chobotnicí si rodiče i děti užijí spoustu legrace při skládání nových i objevování známých melodií. Po zmáčknutí nebo stlačení chapadla se ozve tón. Tóny v osmi chapadlech tvoří dohromady celou oktávu. POZOR - NEJEDNÁ SE O HUDEBNÍ NÁSTROJ, JEDNOTLIVÉ TÓNY NEMUSEJÍ TEDY ZNÍT ÚPLNĚ ČISTĚ. Barvy na koncích chapadel odpovídají tónům dvou melodií vytištěných na papírovém štítku. Pestré barvy a černobílé vzory rozvíjí zrak. Různé materiály, ze kterých je chobotnice vyrobena stimulují hmatové receptory. Charakteristický tvar očí chobotnice využívající efektu „focal point“ upoutává dětskou pozornost a podporuje rozvoj koncentrace. Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na to, pro jakou věkovou kategorii jsou určeny dle nejpřísnějších norem EN-71 a ASTM F963-96. Chcete si na chapadlech hrající chobotnice Lamaze zahrát více melodií? Stáhněte si je zde! Každá melodie písničky je zapsána do barevných puntíků, které zastupují barevná chapadla vaší chobotničky. Děti se trénují v představivosti, zkoumání a v rozvoji sluchu. Stahujte kliknutím na obrázky. V prodeji pouze barevná varinta zeleno-žlutá jako na obrázcích.


 • Playgro - Můj první fotbalový míček
  Playgro - Můj první fotbalový míček

  Ideální pro každou malou fotbalovou hvězdu! Tento černobílý fotbalový míček podpoří u dítěte rozvoj prvních fotbalových..

  159,00 Kč
 • Playgro - Cestovní kolotoč s hudbou
  Playgro - Cestovní kolotoč s hudbou

  Krásný hudební kolotoč s motivy květin a zahrady Lze využít na postýlku, tak lze připevnit k většině autosedaček či..

  519,00 Kč
 • Lamaze - Můj první banán
  Lamaze - Můj první banán

  Můj první banán je vyroben z různě strukturovaných a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku. Listy banánu..

  399,00 Kč
 • Lamaze - Můj první pomeranč
  Lamaze - Můj první pomeranč

  Můj první pomeranč je vyroben z různě strukturovaných a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku. Pomeranč..

  399,00 Kč
 • Playgro - Textilní knížka se zvířecími ocásky
  Playgro - Textilní knížka se zvířecími ocásky

  První knížka pro nejmenší děti S obrázky oblíbených zvířátek Obsahuje osm zvířátek a osm ocásků Každý ocásek je z jiného..

  279,00 KčVybavení pro: Pro nejmenší V sekci dětské zboží | hračky je možné objevit lamaze - hrající chobotnice nová!
© 2021 Kontakt