Lamaze - Měkká Vkládací Kostka Se Zvířátky

Lamaze - Měkká vkládací kostka se zvířátky

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Hračky
Dodavatel:Lamaze
Cena:549,00 Kč
Lamaze - Měkká vkládací kostka se zvířátky 4,5 (90%) 25 hodnocení

Děti s velkou oblibou umisťují malé předměty do větších a tato obří měkká kostka a tvary jsou právě tím, co dává novou náplň této staré osvědčené činnosti. Jasné a vysoce kontrastní barvy a vzory budí v dítěti zalíbení a každý snadno uchopitelný tvar v sobě skrývá zajímavý zvuk. Povzbuzuje interaktivní hru; dítěti se musí ukázat, že strana kostky se otevírá a uzavírá pomocí suchého zipu a že každý z tvarů může být umístěn uvnitř. Opakovaným vkládáním a odebíráním předmětů a experimentováním s jednotlivými tvary a velikostmi se rozvíjí dětské chápání rozdílů a podobností. Hrou si dítě rozvíjí jemnou motoriku prstů a rukou. Tato hračka je vhodnou učební pomůckou i pro handicapované děti s nerozvinutým zrakem, sluchem, či hmatem, protože umožnuje identifikovat vkládací předměty pomocí zbývajících smyslových orgánů. Pro děti od 9 měsíců


 • Lamaze - Můj první banán
  Lamaze - Můj první banán

  Můj první banán je vyroben z různě strukturovaných a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku. Listy banánu..

  399,00 Kč
 • Lamaze - Můj první pomeranč
  Lamaze - Můj první pomeranč

  Můj první pomeranč je vyroben z různě strukturovaných a barevných materiálů, které stimulují zrak, hmat a rozvíjí motoriku. Pomeranč..

  399,00 KčVybavení pro: Pro nejmenší V sekci dětské zboží | hračky je možné objevit lamaze - měkká vkládací kostka se zvířátky!
© 2021 Kontakt